Luviontec Hakkında

2015 yılında, Bursa sanayisinin önemli imalat merkezlerinden biri olan Nilüfer Ticaret Merkezi (NİLTİM) bölgesinde alt yapısı kurulan Luviontec İleri Teknoloji Makina San. Tic. Ltd. Şti, Mikro Lazer Gravür, Mikro Lazer Kaynak, Mikro Lazer Kesim ve  Mikro Lazer İşleme alanında yaptığı çalışmalarla, Endüstriyel Lazer sistemleri konusunda Türk Sanayisinde başarılı işlere imza atmıştır.

Luviontec son teknoloji ve güçlü makine parkuru ile her biri konusunda uzman ve akademik kadrosuyla hizmet vermeyi prensip edinmiştir.

Firmanızın ihtiyacı olan endüstriyel lazer sistemlerinde, projeye uygun butik otomasyon ve robotik çözümleri tek bir çatı altında sizlere sunuyoruz.

Ülkemizin önde gelen Havacılık, Savunma sanayi ve Üniversiteleri ile yapılan projelerde özellikle mikro lazer işleme uygulamalarında tercih edilen firma olmuş ve bu konudaki know-how’ını bir çok kez kanıtlamıştır.

Her geçen gün teknolojiyi ve akademik yayınları yakından takip ederek hizmet kalitesini arttırmak ve dünya standartlarını Bursa ve Türk sanayisine kazandırmayı ilke edinmiştir.